Nasze
materiały

Systemy szuflad

Tandembox Antaro

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad z metalu, oferuje szerokie spektrum zastosowania i najróżniejsze warianty designu: od rozwiązań standardowych aż po rozwiązania specjalne. Jak zawsze podstawą jest sprawdzona prowadnica TANDEMBOX. Dba ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu. Jedna prowadnica, różne możliwości zastosowania. Sprawdzona prowadnica TANDEMBOX przekonuje wysokim komfortem użytkowania. O delikatny ruch przy obciążeniu dynamicznym 30 kg lub 65 kg dbają odporne na zużycie wałki z tworzywa. Adaptacyjny system hamowania BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie – przez cały okres użytkowania mebla.

Legrabox

O prostej linii. Elegancka. Zgrabna. To LEGRABOX, nowy wymiar elegancji. System szuflad fascynuje wyraźnym konturem, gładkim bokiem i mocno zaznaczonymi liniami, które stanowią centralny element designu. Szuflady o bokach prostych wewnątrz i na zewnątrz, których grubość wynosi zaledwie 12.8 mm, harmonijnie łączą się z każdym meblem. Poszczególne elementy są do siebie optymalnie dopasowane i tworzą harmonijną całość.

Hettich InnoTech

Ponadczasowa klasyka. Optymalna kosztowo produkcja. Prowadnice Quadro z częściowym wysuwem do 25 kg Prowadnice Quadro z pełnym wysuwem do 30/50 kg. Funkcje komfortu użytkowania: Silent System, Push to open / zsynchronizowany, Push to open Silent, Easys, Stop Control.

Hettich InnoTech Atira

Wyraziste kontury i elegancki design. Efektywne różnicowanie. Kolory: srebrny, biały i antracytowy. Prowadnica i klasy obciążeń: Prowadnice Quadro z częściowym wysuwem do 25 kg. Prowadnice Quadro z pełnym wysuwem do 30/50 kg. Funkcje komfortu użytkowania: Silent System, Push to open / zsynchronizowany, Push to open Silent, Easys, Stop Control

Systemy prowadnic

Tandem

Płynny ruch przez cały okres użytkowania mebla. Delikatny ruch drewnianych szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. To wszystko oferuje system prowadnic TANDEM 19 mm. Obszerny program. Szerokie spektrum długości, klasy obciążenia 30 i 50 kg, jak również częściowy i pełny wysuw pozwalają znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

Movento

Zsynchronizowany delikatny ruch. Odporne na zużycie wałki z tworzywa i synchronizacja jej wszystkich komponentów zapewniają najwyższy komfort ruchu. Dzięki temu szuflady wysuwają się cicho, równomiernie oraz płynnie. Obciążenie oraz stabilizacja Movento jest dostępny w dwóch klasach obciążenia 40 i 60 kg. Ten system prowadnic przekonuje wysoką stabilnością i bardzo niskimi wartościami opadania.

Hettich Actro 5D

Najwyższa stabilność i filigranowe szczeliny dla mebli o wyjątkowym designie. Zsynchronizowany, lekki przesuw oraz regulacja frontu nawet w 5 płaszczyznach. Prowadnice z pełnym wysuwem do 10/40/70 kg, długości nominalne do 750 mm. Funkcje komfortu użytkowania: Silent System, Push to open Silent, Easys (elektromechaniczne otwieranie).

Hettich prowadnica Kulkowa

Niezawodne, nie wymagające konserwacji dla wieloletniego zadowolenia. Kulki wykonane z hartowanej stali. Częściowy wysuw do 12 kg, pełen wysuw do 136 kg, ponad pełen wysuw do 90 kg. Funkcje komfortu użytkowania: Stop Control (samodociąg bez amortyzacji), Silent System, Push to open.

Systemy podnośników górnych

Aventos HF

Podnośnik AVENTOS HF do frontów uchylno-składanych to system do wysokich i średnich szafek górnych. Nawet duże fronty oferują wtedy dużą swobodę ruchu i mogą pozostać otwarte podczas gotowania.

Aventos HS

AVENTOS HS unosi duże, jednoczęściowe fronty ponad korpus, dając komfortowy dostęp do wnętrza szafki. Rozwiązanie sprawdzi się również do szafek z elementami dekoracyjnymi, takimi jak listwy ozdobne górne.

Aventos HL

Podnośnik AVENTOS HL unosi jednoczęściowe fronty równolegle do korpusu. To optymalne rozwiązanie do wielopoziomowych szafek górnych, z kilkoma frontami usytuowanymi nad sobą. Front całkowicie usuwa się z obszaru pracy, dlatego podczas gotowania może pozostać cały czas otwarty.

Aventos HK-S

Podnośnik AVENTOS HK-S do frontów uchylnych umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania np. nad lodówką lub szafą na zapasy. Dzięki niewielkim rozmiarom siłownik harmonijnie łączy się z małymi korpusami. Rozwiązanie jest proste w montażu i wygodne w obsłudze.

Aventos HK-XS

Niewielka konstrukcja AVENTOS HK-XS oznacza szerokie możliwości projektowania małych szaf i szafek górnych. Dzięki temu można zrealizować także korpusy o niewielkiej głębokości wewnętrznej. Symetryczny siłownik można stosować zarówno z jednej, jak również z obydwu stron. Tym samym można zrealizować nawet większe, cięższe fronty

System zawiasów

CLIP top BLUMOTION

CLIP top BLUMOTION skupia innowacyjną technikę, wyróżniony na całym świecie design i komfort ruchu na najmniejszej przestrzeni. System hamowania BLUMOTION jest zintegrowany w puszce zawiasu.

CLIP top

CLIP top odznacza się wysokim komfortem regulacji i montażu, niezawodnym działaniem i atrakcyjnym wzornictwem. Z zawiasami Blum każde drzwi poruszają się niezawodnie.

Rozwiązania szafek

Space Tower

Szafa cargo oferująca ponadprzeciętnie dużo miejsca do przechowywania. Z szufladami wewnętrznymi, które można dowolnie zaplanować i wysuwać pojedynczo. Która umożliwia dostęp do przechowywanej zawartości z trzech stron. Wytrzymująca obciążenie do 350 kg. To wszystko łączy w sobie SPACE TOWER. Dla komfortowego i ergonomicznego przechowywania zapasów.

Space Twin

Teraz w kuchni można zagospodarować nawet najmniejszą przestrzeń. Oferowane przez Blum rozwiązania do wąskich szafek o prowadnicach rozmieszczonych po przekątnej tworzą dodatkową przestrzeń użytkową - bez konieczności rezygnacji ze stabilności i jakości ruchu. To idealne miejsce na wąskie przybory kuchenne takie jak deski do krojenia, blachy, a nawet butelki i przyprawy.

Space Step – rozwiązanie cokołowe

Nowa przestrzeń do przechowywania w cokole, łatwy dostęp do zawieszonej wysoko szafki, ułatwienie dla dzieci – SPACE STEP spełnia wiele funkcji.

Pobierz katalogi
naszych producentów

Napisz do nas

Oferujemy darmową wycenę, szybki i sprawny kontakt